Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

                       530-634-684

 
              9-20 h   

Kontakt

Sklep Internetowy home-europa.eu

Carsbud z o.o

Nowogrodzka nr.9 lok. 9

82-300 Elbląg

telefon 530-634-684

NIP 5783123565

REGON 366447690

e-mail: info@home-europa.eu

Administrator danych osobowych, którym jest CARSBUD sp.z o.o ul. Nowogrodzka nr.9 lok. 9, KRS 0000661080, NIP: 5783123565, , REGON 366447690, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy sprzedaży/świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami.

Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody.

Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

1.       Przy zakładaniu Konta Zamawiającego przy check-boxie do odhaczenia powinien być tekst:

 

Wyrażam zgodę na rejestrację Konta, w sklepie int. www.home-europa.eu Administrator danych osobowych, którym jest CARSBUD sp.z o.o ul. Nowogrodzka nr.9 lok. 9, KRS 0000661080, NIP: 5783123565, , REGON 366447690 informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu rejestracji Konta i realizacji umów sprzedaży zgodnie z Regulaminem sklepu int., do czasu usunięcia Konta. Podstawą prawną przetwarzania danych jest udzielona przez Panią/Pana zgoda na rejestrację Konta. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu rejestracji Konta i realizacji umów sprzedaży w sklepie int., dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim innym niż wskazane w Regulaminie sklepu int., bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

 

2.       Wszędzie tam, gdzie można się zapisać do newslettera i odhaczyć check-box należałoby z kolei dodać następujący tekst i oczywiście check box:

 

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji handlowych, marketingowych, reklamowych (newsletter) od Administratora danych osobowych, którym jest CARSBUD sp.z o.o ul. Nowogrodzka nr.9 lok. 9, KRS 0000661080, NIP: 5783123565, , REGON 366447690. Administrator danych osobowych informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu wysyłki newslettera, do czasu cofnięcia zgody. Podstawą prawną wysyłki newslettera jest Pani/Pana zgoda. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu wysyłki newslettera, dane osobowe nie będą  przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Ma Pani/Pan także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.