Koszyk jest pusty
Szybki kontakt

                       530-634-684

 
              9-20 h   

FAQ

 

Zakładamy konto

Gdzie zaczniemy? Od rejestracji konta, choć nie jest to obowiązkowy krok, to jednak warto docenić jego możliwości. Zarejestrowani użytkownicy nie muszą przy kolejnych zamówieniach wpisywać swoich danych do adresu wysyłki i faktury - jest więc prościej i szybciej. Mamy też podgląd na realizowane obecnie zamówienia i te, które już otrzymaliśmy. Dzięki temu zawsze pod ręką będą nazwy sprawdzonych produktów, gdy np. skończy nam się już poprzednie opakowanie.

Przekonaliśmy Cię? Wracamy więc do etapu rejestracji. Zaczynamy w prawym górnym rogu strony, wybierając "REJESTRACJA"

W kolejnym oknie wpisujemy swój adres email (później będziemy go używać do logowania do sklepu), wymyślamy własne, bezpieczne hasło, które wpisujemy dwukrotnie oraz zaznaczamy kwadrat przy akceptacji regulaminu sklepu. Jest to zgoda wymagana do założenia konta. Dwie kolejne zgody są opcjonalne: w pierwszej wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych w celach marketingowej, zaznaczając drugą pozwalasz nam wysyłać na swój adres mailowy newsletter. Informujemy w nim np. o promocjach i nowych produktach - więc naprawdę warto!

 

Po kliknięciu “ZAREJSTRUJ: konto zostanie utworzone! Witamy w elitarnym gronie naszych klientów :) Kolejnym etapem jest uzupełnienie swoich danych, co najlepiej zrobić zaraz po rejestracji. W kolumnie “Moje dane” znajdziemy zakładki dotyczące adresów dostawy, danych podstawowych i danych do faktury (o ile są inne niż dane zamawiającego). Po prawej stronie widać z kolei kolumnę "Moje zamówienia", w której możemy prześledzić historię wszystkich swoich zakupów.

 

Teraz, za każdym razem, gdy zajrzysz do naszego sklepu, zacznij od zalogowania się, poprzez podanie adresu email i hasła. Logujemy się poprzez ikonę w prawym górnym rogu strony, obok rejestracji.

 

Robimy zakupy

 

Wracamy do najprzyjemniejszej części zakupów, czyli wyboru produktów. Staramy się, aby każdy z przedmiotów trafił do najbardziej intuicyjnego działu Ogród i Wnętrza

Część z dużych kategorii jest też dzielona na mniejsze podkategorie. Dla ułatwienia poszukiwań możesz skorzystać też z przygotowanych przez nas filtrów. Część z nich znajduje się w belce nad lista produktów.

Pomoc przy zakupach

Jeśli jednak mimo powyższych wskazówek będziesz potrzebować pomocy - nie wahaj się!
Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 530-634-684,
pod adresem mailowym info@home-europa.eu,
a także na czacie na stronie sklepu.
Możliwości jest wiele, a wszystkie w home-europa.eu.